اجرای طرح مطالعاتی نوروز برای اولین بار در جرگلان

دوران طلایی نوروز اصطلاحی آشنا و دلهره‌آور برای دانش آموزان کنکوری مخصوصا آن‌هایی که در مناطق محرومی مثل راز و جرگلان تحصیل می‌کنند است. امسال برای اولین بار در جرگلان با همت مدیر و معاونان دبیرستان محمد رسول الله باغلق طرح مطالعاتی نوروز اجرا شد تا دانش آموزان مشتاق به طور رایگان از امکانات خوابگاه و مدرسه استفاده کنند. مطالعه جمعی دانش آموزان همیشه بهتر از مطالعه انفرادی بوده و هست و این طرح فرصت خوبی را در اختیار دانش آموزان این دبیرستان قرار داد تا از فرصت نوروز به خوبی استفاده نمایند.

یک هفته زیر باران فرمول‌های ریاضی

اتفاق خوب دیگری که امسال رخ داد استفاده از حضور یکی از رتبه برترهای جرگلان بود. آقای رحیم نوروزی که به تیم تلنت سیتی قول داده‌اند ایامی که در شهرستان هستند کلاس‌ کنکور برگزار نمایند، در روزهای هشتم، نهم، یازدهم و دوازدهم فروردین در دبیرستان محمد رسول الله باغلق دو فصل از ریاضیات کنکور انسانی را تدریس نموده و تست‌های کنکور چند سال اخیر را با دانش آموزان سر کلاس بررسی کردند.

امیدوار هستیم تا با افزایش روستاهایی که این نوع طرح‌های مطالعاتی را اجرا می‌کنند گامی مؤثر برای پیشرفت درسی دانش آموزان برداشته شود.