بایگانی نوشته‌ها


همه چیز درباره طول عمر اسب‌ها

همه چیز درباره طول عمر اسب‌ها

اسب‌ها مانند انسان‌ها به لطف مراقبت‌های پزشکی مناسب بیشتر عمر می‌کنند. چندین سال پیش سن معمولی اسب‌ها 25 سال معرفی شد. در حال حاضر امید به زندگی اسب افزایش یافته است، عمدتا به این دلیل که ما مراقبت بیشتری از آن‌ها داریم. اکثر ما دوست داریم که اسب‌های ما در طولانی مدت با ما باقی بماند. برخی حقایق درباره سن اسب‌ها این جا گفته شده است.

طرح مطالعاتی نوروزی دبیرستان محمد رسول الله

طرح مطالعاتی نوروزی دبیرستان محمد رسول الله

دوران طلایی نوروز اصطلاحی آشنا و دلهره‌آور برای دانش آموزان کنکوری مخصوصا آن‌هایی که در مناطق محرومی مثل راز و جرگلان تحصیل می‌کنند است. امسال برای اولین بار در جرگلان با همت مدیر و معاونان دبیرستان محمد رسول الله باغلق طرح مطالعاتی نوروز اجرا شد تا دانش آموزان مشتاق به طور رایگان از امکانات خوابگاه و مدرسه استفاده کنند.

استفاده از آخرین روز قرن برای مشاوره تحصیلی دانش آموزان جرگلان

استفاده از آخرین روز قرن برای مشاوره تحصیلی دانش آموزان جرگلان

در آخرین روز سال 1399 با همکاری تیم تلنت سیتی و بسیج خواهران شهر یکه صعود از سه رتبه برتر شهرستان راز و جرگلان دعوت به عمل آمد تا در مسجد الاقصی شهر یکه صعود جلسه مشاوره تحصیلی برگزار شود.

کلاس‌های داغ کنکور در هوای سرد روستای باغلق

کلاس‌های داغ کنکور در هوای سرد روستای باغلق

سه جلسه مفصل آموزش ریاضیات به دانش آموزان مستعد باغلق در زمستان 1399 تشکیل شد. علی‌رغم سردی هوا آقای مهندس صمد خسروی دعوت تیم تلنت سیتی را پذیرفتند تا در فرصت باقی مانده تا کنکور 1400 دانش ریاضیات کنکوری‌های باغلقی را تقویت نمایند.

مقایسه اسب‌های ترکمن و اسب‌های عرب

مقایسه اسب‌های ترکمن و اسب‌های عرب

در این نوشتار به مقایسه اسب عرب و ترکمن که از انواع نژاد اسب ایرانی هستند، می‌پردازیم. ابتدا هر دو اسب عرب و ترکمن را معرفی کرده، کاربردهای آن‌ها را بیان می‌کنیم و درنهایت به مقایسه این دو نژاد محبوب اسب ایرانی با یکدیگر می‌پردازیم.

درباره‌ی تلنت سیتی
منطقه زیبا و البته محروم جرگلان پر است از استعدادهای نابی که پنهان مانده‌اند!
تلنت سیتی متشکل از متخصصان و فارغ التحصیلان دانشگاه‌های برتر کشور است که برای شناخته شدن منطقه جرگلان مقالات منظم و هدفمند منتشر می‌کند. همچنین تلنت سیتی بسیار مشتاق به همکاری با سرمایه گذاران بومی و غیربومی جهت اجرای طرح‌های فناورانه و اشتغال‌زایی در ترکمن صحرا و جرگلان می‌باشد.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...